foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Klasa IIIa wzięła udział w Ogólnopolskim konkursie edukacyjnym ”Szkolne Przygody Gangu Mocniaków”. 

Meldujemy wykonanie zadania konkursowego. Przygotowaliśmy plakat przedstawiający talerz zdrowego żywienia, czyli pięć grup produktów potrzebnych do kompletnego i zbilansowanego odżywania. Zorganizowaliśmy obchody „Dnia Kulinarnych Mocników”. Wspólnie przygotowaliśmy koktajle z zachowaniem zasad talerza zdrowego żywienia – główne składniki to owoce oraz jogurt naturalny. Nasz cudowny plakat, stanowił dekoracje wydarzenia.

Z radością informujemy, że zostaliśmy zwycięzcami konkursu. Czas, który poświęciliśmy na przygotowanie pracy konkursowej był dla nas wartościowy, inspirujący oraz zwiększył świadomość na temat zbilansowanego odżywiania.

W nagrodę zostały nam przesłane upominki rzeczowe oraz dyplomy. Jesteśmy z siebie dumni…

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/kw/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved