foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Tradycyjnie, jak co roku, społeczność naszej szkoły uczestniczyła w Konkursie na Palmę Kurpiowską. Miło nam poinformować, że wykonane palmy zajęły wysokie miejsca. Wyniki przedstawiają się następująco:

w kategorii zespołowej szkół podstawowych:
I miejsce – Szkolne Koło Caritas; klasy 0 – III
II miejsce – klasy IV – VIII
III miejsce – oddziały przedszkolne
Wyróżnienie specjalne – biblioteka.

W naszej szkole wartości związane z krzewieniem kultury kurpiowskiej są istotne, a tradycja wicia palm wciąż żywa i pielęgnowana jako dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Uczniowie i nauczyciele aktywnie włączyli się w uroczyste obchody Niedzieli Palmowej.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w działania związane z wykonaniem palm konkursowych. Szczególne podziękowania należą się uczniom i rodzicom.

Zdjęcia z uroczystości w galerii szkolnej.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved