foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Kartka z albumu rodziny Ulmów”, zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić kartkę z albumu rodziny Ulmów.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: klasy IV–VI i VII–VII. W każdej kategorii  uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce: Anna Bystra – kl. IVa i Aleksander Nurczyk kl. VIIa.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy jeszcze większych sukcesów artystycznych. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 320 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved