foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół Powiatowych w Łysych. Konkurs pod hasłem „Żywność - od producenta do konsumenta – podstawy żywienia człowieka” odbył się 27 marca 2024 r.

Naszą szkołę reprezentowali – Szymon Golan i Aleksander Nurczyk z klasy VIIa oraz Julia Parda z klasy VIIIb.

Miło nam poinformować, że wśród uczniów szkół podstawowych powtórzyliśmy zeszłoroczny sukces. Julia zajęła I miejsce. Gratulujemy. Szymonowi i Aleksandrowi dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 313 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved