foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

12 i 13 kwietnia 2024 r. Szkolne Koło Caritas przeprowadziło w szkole i w Samorządowym Przedszkolu w Łysych akcję Dzień Dobra, podczas której wolontariusze poprowadzili wśród dzieci i młodzieży warsztaty o dobrych uczynkach. 

Każdy uczeń, nauczyciel i pracownik naszej szkoły miał okazję dzielić się dobrem i otrzymać w zamian pyszne babeczki od wolontariuszy SKC. Na slajdach wyświetlana była pieśń „Błogosławieni miłosierni”, która przypominała wszystkim  o ważności miłosierdzia i dobrego serca.

Atmosfera w szkole była pełna radości i wzajemnej życzliwości. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved