foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy Was do udziału w niezwykłej zabawie z okazji Dnia Ziemi! W tym roku postanowiliśmy uczcić naszą planetę w wyjątkowy sposób, angażując Was w aktywną naukę i zabawę.

W ramach naszych obchodów Dnia Ziemi przygotujemy serię zadań, które rozmieścimy w różnych miejscach naszej szkoły. Będziecie mieli okazję wspólnie odkrywać tajemnice naszej planety, rozwijać swoją wiedzę na temat ekologii i zdobywać nagrody!

Data: 22 kwietnia br.
Miejsce: szkoła

W trakcie zabawy będziecie mogli:

- rozwiązywać ekologiczne zagadki i łamigłówki’
- poszukiwać ukrytych skarbów w różnych zakątkach szkoły,
- współpracować z innymi uczniami w duchu zespołowej pracy,
- poznać ciekawostki dotyczące ochrony środowiska i sposobów jego zachowania.

Przygotujcie się na emocjonującą przygodę, która nie tylko dostarczy Wam mnóstwo radości, ale także pokaże, jak ważne jest troszczenie się o naszą planetę! Rozwiązane i podpisane zadania wrzucajcie do skrzynki stojącej obok sekretariatu. Dla osób, które rozwiążą najwięcej zadań przewidziane są upominki.

Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego świętowania Dnia Ziemi!

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved