foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

22 kwietnia 2024 roku, nasi uczniowie mieli przyjemność wziąć udział w ogólnopolskiej akcji społecznej #SprzątamyDlaPolski, która miała na celu poprawę stanu środowiska naturalnego poprzez sprzątanie pobliskich terenów.

Szkoła włączyła się w akcję z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Wzięli w niej udział uczniowie z klas IVb i IIIa wraz z  nauczycielami. Była to doskonała okazja do wspólnej pracy na rzecz naszej planety oraz do zintegrowania się poprzez pożyteczne działanie.

Nasi wychowankowie aktywnie zaangażowali się w sprzątanie, zbierając różnego rodzaju odpady, takie jak plastikowe butelki, papier, opakowania jednorazowe i inne śmieci, które znalazły się na terenach
w pobliżu szkoły. W trakcie akcji nie tylko sprzątali tereny, ale również rozmawiali o znaczeniu dbania o środowisko naturalne oraz o konsekwencjach zanieczyszczenia dla naszej planety.

Po zakończeniu akcji, uczestnicy wrócili do szkoły, gdzie zostały podsumowane działania i dokonane podziękowania za zaangażowanie. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i przekonani, że przyczyniła się ona do poprawy stanu środowiska w naszej okolicy.

Udział społeczności szkolnej w akcji #SprzątamyDlaPolski był nie tylko szansą na poprawę stanu środowiska, ale także doskonałą okazją do kształtowania postaw proekologicznych wśród naszych uczniów oraz do budowania więzi społecznych poprzez wspólne działanie na rzecz dobra wspólnego.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved