foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klas IV wybrali się 9 maja 2024 r. na wycieczkę do Warszawy. Wcześnie rano, bo o 6.30 zebraliśmy się przed szkołą, by wyruszyć w kilkugodzinną podróż autokarową do naszej stolicy. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od Manufaktury Czekolady. Wzięliśmy udział w autorskich warsztatach, na których każdy uczestnik wycieczki mógł wykonać swoją tabliczkę czekolady, degustowaliśmy czekolady do picia oraz uczestniczyliśmy w  prezentacji dotyczącej powstawania ziaren kakaowca oraz czekolad z różnych zakątków świata.

Drugim etapem naszej wędrówki był Stadion Narodowy. Bardzo ważny  i wyczekiwany punkt przez wielu uczestników naszej wycieczki. Wędrowaliśmy  ścieżką – Piłkarskie emocje, zwiedziliśmy:

- szatnię reprezentacji Polski,
- strefę zawodniczą,
- pomieszczenia odnowy biologicznej,
- płytę boiska,
- Press Room,
- trybunę dolną.

Ostatnim etapem było Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie mogli obserwować i wykonywać doświadczenia z różnych dziedzin nauki.  Była to bardzo interesująca lekcja.

Uważamy, że wycieczka była bardzo udana. Zobaczyliśmy wiele interesujących miejsc. Panowała miła atmosfera. Zrobiliśmy sporo pamiątkowych zdjęć. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń jesteśmy zadowoleni. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miasto.

Fotorelacja w galerii szkoły. Zapraszamy.

/mg/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved