foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ostrołęce odbyło się 14 maja br. uroczyste wręczenie nagród w konkursie matematyczno – przyrodniczym „W świecie wody”. Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wykonania prac konkursowych, które należało wykonać  w formie lapbooka. Wyniki przedstawiają się następująco:

- w kategorii klas IV- VI drugie miejsce zajęły ex aequo – uczennice Julia Bujalska z klasy VIa i Sandra Lis z klasy VIb,

- w kategorii klas VII - VIII pierwsze miejsce zajął Aleksander Nurczyk z klasy VIIa.

Uczniom dziękujemy za udział w konkursie, za przygotowanie pracy konkursowej oraz za godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy wysokich wygranych i zachęcamy do dalszej twórczej pracy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości wręczenia nagród.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved