foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły otrzymały nagrody w gminnym konkursie plastycznym „Bażant, cietrzew i głuszec – zapomniane ptaki Puszczy Kurpiowskiej” zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową  SIGiE im. Karola Adamieckiego.

W kategorii klas IV –VIII wyniki przedstawiają się następująco:

II miejsce zajęła Blanka Wąsiewicz, kl. VIIa,
wyróżnienie przyznano Mai Sawickiej, kl. IVa.

Wręczenie nagród miało miejsce w czwartek 28 maja br. podczas obchodów Święta Polskiej Niezapominajki.

Naszym uczennicom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved