foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W majowym słońcu, nasi dzielni czwartoklasiści, przekroczyli metę w wyścigu po kartę rowerową. Swój bieg zaczęli już we wrześniu poznając przez kolejne miesiące na lekcjach techniki zasady ruchu drogowego. Uczniowie kilka dni temu zaliczyli egzamin teoretyczny, a teraz zademonstrowali swoje zdolności na placu manewrowym interpretując znaki drogowe, wykonując manewry i stosując w praktyce zasady bezpieczeństwa.

Pod czujnym okiem stróżów prawa, st. sierż. Daniela Dziczka i asp. Marcina Brewczyńskiego z Posterunku Policji w Łysych oraz nauczyciela techniki - Katarzyny Rynkiewicz, uczniowie z powodzeniem przemierzali tor egzaminacyjny.

Serdeczne gratulacje dla naszych młodych rowerzystów. Dzieci mogą teraz dumnie śmigać po drogach, wiedząc, że mają w kieszeniach coś więcej niż tylko kartę rowerową – mają wiedzę, która zapewni im bezpieczną jazdę.

Życzymy wielu wspaniałych przygód na dwóch kółkach i niezapomnianej podróży przez wszystkie drogi, dróżki i ścieżki... 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/kr/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved