foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W sercu naszej społeczności szkolnej, 3 czerwca 2024 r., rozbrzmiewały echa kreatywności. Obchodziliśmy Dzień Dziecka, celebrując nieograniczone możliwości drzemiące w każdym uczniu. To był dzień pełen magii.

Pod batutą Zuzanny i Wojtka przeżyliśmy momenty pełne radości i inspiracji. Ich słowa “Dziś robimy przewrót – przejmujemy szkołę!” nadały rytm naszemu festiwalowi. Szkolna scena ożyła dzięki różnorodnym talentom, od wokalno - tanecznych popisów, przez akrobatyczne cuda, po humorystyczne skecze i mistrzowski pokaz kostki Rubika. Każdy występ był świadectwem unikalności i pasji naszych zdolnych uczniów.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu Festiwalu Talent SHOW. Dziękujemy uczniom – naszym artystom, konferansjerom i jurorom oraz ich wychowawcom. Dziękujemy Radzie Rodziców za cudne atrakcje oraz Piekarni Kurpiowskiej Serafin za słodkie niespodzianki dla zwycięzców "złotego biletu"!

Wspomnienia z festiwalu zostawiamy razem ze słowami Pana Kleksa, który powiedział "Zamiast 'ale...', mówcie 'więc...'”. Więc… nasze młode talenty… ścigajcie swoje marzenia, bo macie do tego MOC!’ Czekamy na Was w przyszłym roku. Do zobaczenia!

Fotorelacja z wydarzenia.

/kr/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 1303 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved