foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Dzień Mamy i Taty to szczególna uroczystość w naszej szkole, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech i duma z pociech.

5 czerwca br. dzieci z klas 0-III zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Przygotowały dla Rodziców część artystyczną, w której recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Stworzyły także list, w którym zapisały podziękowania dla mamy i taty za ich troskę oraz dzieciństwo, którego nigdy nie zapomną.  

Rodzice podczas uroczystości nie kryli wzruszenia, a piękne występy dzieci nagrodzili brawami i uśmiechem.                                                                                    

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze.

Zapraszamy  na fotorelację.

/mp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved