foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Po raz kolejny nasza szkoła brała udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy”. Projekt był realizowany od października do czerwca. Oddziały przedszkolne oraz świetlica szkolna wspólnie zrealizowały 23 zadania.

Różnorodność działań pozwalała na poszerzanie wiedzy i umiejętności dzieci w rożnych dziedzinach kultury oraz kształtowanie właściwych postaw społecznych w codziennym życiu. Ponadto wpłynęły pozytywnie na kształtowanie poczucia przynależności do kraju oraz naszej „małej ojczyzny”.

Nasza szkoła za udział w projekcie otrzymała certyfikat uczestnictwa.

/sp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved