foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nadszedł wyjątkowo trudny czas  dla ptaków w naszej strefie klimatycznej. Trudno znaleźć im pożywienie, gdy nastał duży mróz oraz wszystko jest pokryte śniegiem. Wielu ptakom nie udaje się przetrwać ciężkich zimowych warunków. W związku z tym Szkolne Koło Wolontariatu zachęca wszystkich uczniów do udziału w akcji "Dokarmiamy ptaki". 

Jak dokarmiać?  W poniższym linku znajdziecie szczegółowe informacje. Koniecznie poczytajcie "Jak dokarmiać ptaki?" zanim zaczniecie dokarmiać naszych latających przyjaciół, żeby im pomóc, a nie zaszkodzić!

Pamiętajcie, kiedy już przyzwyczaicie ptaki do miejsca, w którym znajdują pożywienie, nie przestawajcie ich karmić dopóki trudne warunki nie miną.

Udokumentujcie swoje działania fotografiami, które prześlecie następnie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zdjęcia pojawią się na stronie szkoły na zakończenie akcji (na zakończenie zimy), a uczestnicy otrzymają oczywiście pozytywne uwagi.
/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 394 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved