foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

kartka z kwiatami i napisem kocham babcię i dziadziusia

Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!

W dniu Waszego święta pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia oraz podziękować za niekończącą się cierpliwość i wszystkie niezapomniane chwile spędzone z Wami.

Życzymy długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, zapasów siły na zabawę z wnuczętami, spokojnie mijających dni, spędzonych w gronie najbliższych, a także pogody ducha i uśmiechu rozganiającego chmury.

Kochające Wnuczęta

 

Pamiętajcie o swoich ukochanych Babciach i Dziadkach. Możecie narysować im laurkę, zadzwonić do nich, czy też przygotować ich ulubiony deser. Podpowiadamy kilka propozycji: kartki okolicznościowe w formie elektronicznejpomysł na laurkęowocowe serduszka.

W galerii znajdują się laurki wykonane przez uczniów klas młodszych.
/bn; bm; mp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved