foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nasza szkoła przystąpiła do akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko, co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki, aparaty telefoniczne itp.).

Zachęcamy was do włączenia się w akcję, która odbędzie się od 22 lutego do 19 marca br. Mniejsze gabarytowo sprzęty przynosimy do sekretariatu, zaś większe zgłaszamy do sekretariatu telefonicznie (29 7725001) - będą one składowane przy garażu obok orlika.

Firma odbierająca elektrośmieci doposaży w zamian nasze klasopracownie.

Zachęcamy do aktywnego udziału. Dla uczniów zaangażowanych w zbiórkę przewidziane są pozytywne uwagi, plusy, a dla najbardziej aktywnych oceny z przyrody, biologii lub chemii.

Wszelkie pytania związane z akcją należy kierować do koordynatora - Anny Samul.
/as/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 264 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved