foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Konkurs chemiczny „Nasz szkolny układ okresowy pierwiastków” został rozstrzygnięty.

A oto jak przedstawiają się wyniki:
I miejsce – Sebastian Parzych i Oliwia Lisek, kl. VIIIb
II miejsce – Aleksandra Konopka i Maja Kozłowska, kl. VIIc
III – Kacper Oleśkiewicz, kl. VIIb

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu szkoły.
/as/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved