foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W dobie szybkiego rozwoju technologii cyfrowej, w której poruszają się na co dzień młodzi ludzie, trudno jest zainteresować i zmotywować uczniów do zdobywania wiedzy stosując stare metody i środki dydaktyczne. Postanowiliśmy dostosować się do tej zmieniającej się rzeczywistości i sięgnąć po nowości edukacyjne. No i udało się. Nasza pracownia chemiczna wkroczyła w świat wirtualny, w świat - Wirtualnego Laboratorium Empiriusz.

Wykorzystanie technologii VR mieli już okazję poznać uczniowie klas ósmych. Bardzo szybko opanowali zasady operowania kontrolerami i poruszania się za pomocą gogli w wirtualnej pracowni oraz skonfrontowali dotychczasową wiedzę z wykonywaniem doświadczeń w praktyce. Zobaczcie to w naszej szkolnej galerii.

Teraz Empiriusz z niecierpliwością czeka na pozostałych uczniów. Do zobaczenia w szkole!
/as/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved