foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Drodzy Uczniowie,

przedłużamy termin akcji zbierania elektrośmieci do 15 kwietnia 2021 r. Nadszedł czas wiosennych porządków. Rozejrzyjcie się wokół siebie, może jest  coś, co nie nadaje się już do użytku, coś co zajmuje miejsce w domu, na strychu, w garażu. Jest okazja pozbyć się tego, a jednocześnie wesprzeć doposażenie naszej szkoły.

Zachęcamy do udziału w akcji. W razie pytań dzwońcie do sekretariatu szkoły tel. 29 77 25 001.
/as/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved