foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Każdy z nas wie, że tradycje kurpiowskie są żywe i kultywowane przez wszystkie pokolenia w naszej społeczności lokalnej, a Niedziela Palmowa poprzedzająca Wielkanoc nie bez powodu przyciąga do Łysych turystów z kraju i zza granicy.

Miłośnicy folkloru przyjeżdżają do Łysych, aby podziwiać niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju wytwory ludzkiej pracy. Spójrzmy, jak na Niedzielę Palmową zapatrują się uczniowie naszej szkoły. Zapraszamy do lektury artykułu.
/ug/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved