foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Szanowni Państwo,

z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 29 marca do 11 kwietnia br. naukę w trybie zdalnym będą nadal realizowali uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej, a ponadto dzieci oddziałów przedszkolnych. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Rodzice dzieci oddziałów przedszkolnych, którzy są pracownikami służb medycznych i porządkowych (m.in. żołnierze, funkcjonariusze policji i straży pożarnej), mogą wystąpić z wnioskiem do dyrektora o zapewnienie opieki nad dzieckiem z uwzględnieniem dni i godzin, w których opieka ma być zapewniona.
/mp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved