foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

3 Maja obchodzić będziemy 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji. Chociaż nie możemy jej uczcić w formie uroczystej akademii, mimo to, uczniowie naszej szkoły, w tym trudnym czasie, wykazali się patriotyzmem i przywiązaniem do historii naszego kraju i nie zapomnieli o uczczeniu tego Święta w inny sposób.

Przygotowali z tej okazji prezentacje multimedialne, a także w ramach zajęć plastycznych i muzycznych włączyli się w obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja przygotowując piosenki i prace plastyczne, aby w ten sposób świętować ten wyjątkowy dzień.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji i prac plastycznych.

Uczniom, którzy wykazali się kreatywnością i wzięli udział w naszych obchodach, serdecznie gratulujemy oryginalnych pomysłów realizacyjnych. Wszystkim osobom zaangażowanym w obchody Święta Uchwalenia 3 Maja dziękujemy za pielęgnowanie tradycji narodowych.
/sz, jp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved