foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klas I upamiętniły 5 maja br. 175 rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza. Wychowawczynie przybliżyły uczniom postać patrona naszej szkoły.

W tym dniu dzieci wysłuchały hymnu szkoły i zaprezentowały swoje zdolności plastyczne rysując przepiękne kwiaty. Na zakończenie upamiętniły ten dzień wspólnymi zdjęciami klasowymi

/sk/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved