foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

„Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza”.
Johann Heinrich Pestalozzi

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Rodziny, dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I – III zaśpiewały piosenki i zarecytowały wierszyki. Uczniowie wykonali dla swoich Rodziców piękne laurki w kształcie kwiatów i serduszek. W ten sposób podziękowali swoim Mamusiom i Tatusiom za miłość i troskę. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

/rk/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved