foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 25 czerwca br.

Uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I- VII spotykają się z wychowawcami o godz. 9.30 w swoich klasach. Natomiast uczniowie klas VIII, kończący edukację w naszej szkole wezmą udział w pożegnaniu absolwentów, które odbędzie się o godz. 10.00 na hali sportowej.

/kr/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved