foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Ostatni miesiąc nauki przed wakacjami to dla uczniów klas czwartych czas egzaminu na kartę rowerową. Dzieci już od początku września przygotowywały się do świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Na zajęciach techniki przyswajały wiedzę dotyczącą znajomości znaków drogowych, zasad poruszania się po drodze, prawidłowego i bezpiecznego wykonywania manewrów oraz budowy, wyposażenia i przygotowania roweru do jazdy.

Uczniowie klasy 4a i 4b zaliczali najpierw egzaminy teoretyczne, by w kolejnym tygodniu podejść do egzaminów praktycznych. Tutaj czekały ich zadania związane z przygotowaniem się do jazdy i włączeniem do ruchu, właściwym reagowaniem na znaki drogowe, zmianą kierunku jazdy, jazdą na wprost, pokonywaniem slalomu oraz hamowaniem na polu końcowym.

Dziś jest czas na świętowanie. Uczniowie pozytywnie zaliczyli egzaminy. Gratulujemy młodym rowerzystom! Życzymy bezpiecznych przygód na rowerze.

Pamiątkowe zdjęcia w szkolnej galerii.

/kr/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved