foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nasza szkoła wzięła udział w polskiej edycji międzynarodowej akcji „Clean up the World”. Głównym koordynatorem akcji jest Fundacja Nasza Ziemia. Inicjatywa ta ma na celu promowanie idei dbania o przyrodę, inicjowanie działań zmierzających do wzrostu świadomości ekologicznej społeczeństwa, ukazanie skutków zaśmiecania świata oraz wyjaśnienie konieczności ochrony środowiska.

Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Zebraliśmy 32 worki śmieci. Teraz nasze otoczenie jest o wiele czystsze, a nam będzie milej spędzać w nim czas. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.

Do obejrzenia zdjęcia w galerii z naszych ekologicznych postaw.
/as/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved