foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

1 października 2021 r. obchodzimy po raz jedenasty Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten poświęcamy popularyzacji znajomości tabliczki mnożenia wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. Nasza szkoła aktywnie włącza się w jego obchody po raz szósty.

W ramach obchodów tego dnia organizujemy w szkole konkursy i zabawy wymagające jej znajomości. Z tej okazji opracowaliśmy także interaktywny test zawierający 5 przykładów tabliczki mnożenia, do którego link zamieszczamy poniżej. Zachęcamy Was do jego rozwiązania - zajmie to Wam zaledwie kilkanaście sekund. Miłej zabawy!!!

Rozwiąż test z tabliczki mnożenia.

Zachęcamy także do sprawdzenia swojej spostrzegawczości i pomysłowości przy rozwiązywaniu
poniższych kart prac:

tabliczka mnożenia
samolot
łamigłówka 1
łamigłówka 2

/jd; mg/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved