foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

1 października 2021 r. obchodziliśmy po raz jedenasty Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten poświęciliśmy na popularyzację znajomości tabliczki mnożenia wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. Nasza szkoła aktywnie włączyła się w jego obchody po raz szósty.

W ramach obchodów tego dnia organizowaliśmy w szkole konkursy i zabawy wymagające jej znajomości. Zwycięzcom gratulujemy uzyskania „Certyfikatu Eksperta Tabliczki Mnożenia”. 

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Zdjęcia z wydarzenia w galerii szkolnej.
/mg; kw/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved