foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W dniach 27 września - 1 października 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Języków Obcych. Z tej okazji zostało przygotowanych wiele atrakcji. Na szkolnym korytarzu stanęły fotobudki, w których można było zrobić sobie zdjęcie. Rozrywka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pojawił się także znak, na którym można było sprawdzić jaka odległość dzieli naszą miejscowość od niektórych ciekawych miejsc na świecie.

Lekcje języka angielskiego odbywały się w plenerze metodą stacji dydaktycznych zawierających zadania do rozwiązania w grupach. Na korytarzach zawieszone zostały kody QR przenoszące uczniów w wirtualny świat stron internetowych, aplikacji mobilnych, platform internetowych wspomagających ich uczenie się języka angielskiego. Młodsze klasy wykonały plakaty i projekty dotyczące języków obcych.

W ramach zajęć z języka niemieckiego uczniowie rozwiązywali quizy. Dzięki Apce Językowych Wyzwań Tajnego Agenta 2021 mogli awansować na mistrza tajnych agentów. Film z wydarzenia można obejrzeć w galerii szkolnej.

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 221 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved