foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy śp. Czesławę Szulc, wieloletniego nauczyciela, wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży oraz śp. Krystynę Polonis i śp. Stanisława Porębskiego, wieloletnich pracowników obsługi.

Dziękujemy za rzetelną długoletnią pracę na rzecz naszej szkoły, profesjonalizm i wszystkie wspólne chwile. Rodzinom i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Społeczność Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych.

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved