foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uroczysta akademia, wiersze, tańce, piosenki, życzenia i podziękowania dla nauczycieli oraz pracowników szkoły - tak minęły obchody Dnia Edukacji Narodowej 13 października 2021 r. w naszej szkole.

W obchodach święta wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Łyse - Grzegorz Fabiszewski, Proboszcz Parafii pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych - ksiądz Krzysztof Dylewski, radni powiatowi - Stanisław Lipka i Andrzej Lis, emerytowani nauczyciele szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Był to przede wszystkim czas podziękowań i miłych życzeń złożonych na ręce pedagogów, pracowników placówki i emerytowanych nauczycieli. Dyrektor szkoły Marzena Pliszka oraz zaproszeni goście w swoich przemówieniach doceniali trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia. Życzyli wytrwałości i satysfakcji z niełatwego zawodu nauczyciela. Ważnym punktem obchodów było wręczenie nagród wyróżniającym się w pracy dydaktyczno – wychowawczej nauczycielom.

Zebrani obejrzeli także przygotowany na tę okoliczność montaż słowno - muzyczny, któremu przyświecało hasło „Za pracę, za uśmiech, za serce... Dziękujemy!”. Wystąpili w nim uczniowie klas: IVa, IVb, Va, VIIa i VIIIb przygotowani pod kierunkiem Wioletty Śniadach i Krystyny Ogniewskiej. Część artystyczna wszystkim bardzo się spodobała, o czym świadczyły gromkie brawa.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców i uczniom za piękne kwiaty, życzenia oraz słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że codzienna praca, uśmiech i serce, będą towarzyszyły nam każdego dnia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 /wś, ko/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved