foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Miło nam poinformować, że tytuł „Boża Nowalijka 2021” otrzymuje klasa Ia z wychowawczynią Karoliną Wróblewską. Klasa ta przyniosła 314 cebulek kwiatowych. W sumie zebraliśmy 704 cebulki. Przyniesione cebulki zostały posadzone przez wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas w otoczeniu naszej szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkolnej

/aś/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved