foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

20 października br. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie odbył się XIV Przegląd Pieśni Wojskowej i Patriotycznej „Pieśnią Patriotyczną i Wojskową Niepodległość Ojczyzny Świętujemy”, w którym nasza uczennica odniosła sukces.

Miło nam poinformować, że tytuł Laureata III Stopnia otrzymała Wiktoria Puchalska z klasy VIa. Wiktoria została laureatką w grupie wiekowej - szkoły podstawowe IV – VIII w kategorii soliści, wokaliści.

Serdecznie dziękujemy Wiktorii za udział w konkursie oraz za pracę włożoną w przygotowanie. Gratulujemy osiągniętego sukcesu i zachęcamy do dalszej twórczej pracy. Będziemy trzymać kciuki.

/ko/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved