foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klasy Vb wybrali się w piątek - 29 października 2021 r. do Łomży na klasową wycieczkę integracyjną. Pojechali do kina na film „Wilk na 100%”. To animowana komedia o tym, że „nie warto oceniać wilka po pozorach, a tym bardziej po pazurach”, bo ten kto ma kły nie musi być zły. Film, utwierdził dzieci w przekonaniu, że nie wygląd jest ważny, ale to, jacy jesteśmy, co mamy w sercu.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w McDonald. W drodze powrotnej, jako że pogoda była piękna, uczniowie zajechali do Nowogrodu. Tam pospacerowali do czołgu i bunkra z II wojny światowej. Przy okazji zobaczyli źródełko nad Narwią, gdzie zimują żaby.

Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły. Zdjęcia z wycieczki znajdują się w galerii. Zapraszamy.

/as/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved