foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

nasza szkoła została nominowana w plebiscycie „Szkoła Roku 2021” do nagrody „Placówka edukacyjna przyjazna uczniom i ich rodzicom”.

Jest nam niezmiernie miło i cieszymy się z tego wyjątkowego wyróżnienia. Znalezienie się w gronie nominowanych to ogromny zaszczyt, a jednocześnie zachęta i mobilizacja dla nauczycieli i pracowników szkoły do jeszcze efektywniejszego działania. Dziękujemy.

List nominacyjny (JPG, 56 KB)

/kr/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved