foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to nie tylko świetna zabawa,ale także doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych tego dnia wysłuchały fragmentów najbardziej znanych baśni i bajek. Rozpoznawały bajkowe postacie na podstawie rekwizytów i zgadywały tytuły bajek, z których pochodzą. Opowiadały o swoich ulubionych postaciach bajkowych. Kolorowały, a następnie układały puzzle w dwóch drużynach. Na chwilę stały się bajkowym Kopciuszkiem, który musiał oddzielić pomieszane ziarenka. Przedszkolaki stworzyły własną książeczkę z bohaterami ulubionych bajek.

Podczas zajęć dzieci były aktywne, a na ich twarzach gościła radość. Ten piękny dzień przeniósł nasze przedszkolaki w świat magicznych historii i zainspirował do wspólnej zabawy w bajkowym wymiarze. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w szkolnej galerii.

/sp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved