foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Od kilku lat w naszej szkole obchodzony jest w Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku nie mogło być inaczej. Jako, że szkoła bierze udział w akcji „Pozytywna Uwaga” postanowiliśmy połączyć obie idee razem i tak zaprosiliśmy społeczność szkolną do świętowania „Dnia Życzliwości z Pozytywną Uwagą”.

W tygodniu poprzedzającym 21 listopada na szkolnym korytarzu pojawiła się tablica do umieszczania karteczek. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy nie tylko uczniów, ale też rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły. Wszak to, jak wygląda szkoła to wynik relacji między nami wszystkimi.

Tablica szybko zapełniała się pozytywnymi uwagami i dobrymi słowami. Karteczki już niedługo trafią do adresatów. Liczymy na to, że pozytywna uwaga doda im skrzydeł w codzienności, a dobre słowo zostanie z nami na długo.

Koordynatorami akcji były Katarzyna Rynkiewicz i Renata Kubeł.

/kr/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved