foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

To święto wolontariuszy i organizacji charytatywnych na całym świecie. W naszej szkole działa Szkolne Koło Wolontariatu, które ma już za sobą wiele akcji charytatywnych. Jeszcze więcej przed nami, dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do dołączenia do koła oraz udziału w akcjach.

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved