foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Dzieci z oddziałów przedszkolnych meldują wykonanie kolejnych zadań „Szła kolęda w noc grudniową” oraz „Według przepisu Babci” z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku na który czekamy. Dzieci poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie uczestniczą w przygotowaniach.

W dzień Wigilii przedszkolnej zagościła u nas radosna atmosfera. Tego dnia wspólnie kolędowaliśmy i kosztowaliśmy łakocie przygotowane przez rodziców.  We wtorek piekliśmy pierniczki. Dzieci wykrawały różne kształty. Nie zabrakło choinek, reniferów, gwiazdek i wielu innych ciekawych kształtów związanych ze świętami. Po włożeniu pierniczków do piekarnika w całej szkole unosił się piękny słodki zapach korzennych ciasteczek, przywołując świąteczny nastrój. Wspólne pieczenie i dekorowanie pierniczków było doskonałą zabawą. Pięknie ozdobione ciasteczka nasi mali cukiernicy zapakowali w prezenciki dla swoich najbliższych jako świąteczne upominki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedszkolaków

/sp; bs/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved