foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Z końcem września dzieci z oddziałów przedszkolnych przystąpiły do realizacji zadań Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”. Realizacja trwała do czerwca. W tym czasie wykonaliśmy wspólnie 21 zadań.

Głównym celem projektu było kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci, uwrażliwianie na piękno, folklor i tradycję Polski. Realizacja zadań pozwoliła na rozbudzenie w Małych Patriotach miłości i szacunku do naszej Ojczyzny i poszerzenia wiedzy na temat naszego regionu.

Przedszkolaki otrzymały od autorki projektu – Ludmiły Fabiszewskiej piękne certyfikaty Młodego Patrioty, a nasza szkoła certyfikat udziału w projekcie. Dziękujemy Pani Ludmiło za zabranie nas w piękną i wartościową podróż patriotyczną.

Nasze zdjęcia w szkolnej galerii.

/sp; bs/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved