foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Ostatni dzień roku szkolnego to czas podsumowań, radości z nadchodzących wakacji, dumy z dobrych świadectw oraz wzruszeń związanych z pożegnaniem. W naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 0 – VI odbyło się 24 czerwca br. Na początku dyrektor szkoły przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz podsumowała miniony rok wytężonej pracy. Następnie dzieci z klas trzecich zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, wprowadzając wszystkich w wakacyjny nastrój.

W dalszej części uroczystości dzieci odebrały nagrody za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz sukcesy osiągnięte w konkursach. Po spotkaniu ogólnym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim udanych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a także inspirujących podróży i ciekawych znajomości oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii.

/mp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved