foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy życzenia zdrowia, spokoju i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech przekazywana przez Was wiedza oraz wartości kształtują nasze pokolenie jako ludzi mądrych i odpowiedzialnych.

W imieniu całej społeczności uczniowskiej
Samorząd Uczniowski
Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych

/kr/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved