foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 14 października br. Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Przedstawili zebranym humorystyczną scenkę – przerwę w pokoju nauczycielskim.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie nie zapomnieli o emerytowanych pracownikach szkoły. Docenili i podkreślili swoją wdzięczność za okazany trud, poświecenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Razem z uczniami podziękowania pedagogom złożyła Rada Rodziców.

Dyrektor szkoły - Marzena Pliszka podziękowała nauczycielom za ich dydaktyczno – wychowawczą pracę i przyznała nauczycielom nagrody. Przekazała też pracownikom obsługi nagrody przyznane przez Wójta Gminy Łyse – Grzegorza Fabiszewskiego. W imieniu swoim i społeczności szkolnej podziękowała nauczycielowi Stanisławowi Bączek za długoletnią pracę w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych.

Miłym zakończeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Kilka zdjęć z wydarzenia w naszej galerii szkolnej

/kr/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved