foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez rodziców i uczniów do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, prowadzonym przez „Tygodnik Ostrołęcki”, „Polska Times” oraz „Echo Dnia” w województwie mazowieckim.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała nauczycielka - Karolina Wróblewska. Serdecznie gratulujemy.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 25 października br. Informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.to.com.pl/nauczyciel

/kr/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved