foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W ramach „Konkursu popularyzującego wiedzę o gospodarce w obiegu zamkniętym Ekocyrkularni”, członkowie koła ekologicznego z naszej szkoły wybrali się na wycieczkę. Odwiedzili będący już na ukończeniu PSZOK - Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łysych. Przechodząc ścieżkę edukacyjną poznali zasady gospodarowania odpadami w obiegu zamkniętym. Dzięki uprzejmości Andrzeja Szymczyka, dowiedzieli się co i gdzie będzie można wyrzucać, aby pomóc naszej planecie. Dowiedzieli się także, że grupa wycieczkowa, która liczyła 10 osób ważyła 560 kg.

Podczas zwiedzania PSZOK zrodził się pomysł nadania zakładowi nazwy. Ogłaszamy więc konkurs na nazwę zakładu. Pomysły można zgłaszać do Anny Samul przez dziennik elektroniczny Librus do końca listopada 2022 r. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najbardziej oryginalną i najciekawszą nazwę, a zwycięzca otrzyma nagrodę.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wyjścia do PSZOK w Łysych.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved