foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W ramach rządowego programu „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła zakupiła 16 sztuk okularów wirtualnej rzeczywistości. Pierwsze testy już za nami, uczniowie pod okiem nauczyciela informatyki zapoznali się z ich możliwościami.

Trójwymiarowe obiekty, bryły matematyczne, układ słoneczny, narządy ludzkiego ciała czy miejsca w trybie 360 stopni to tylko kilka przykładów jakie dają nam okulary VR. Jednym kliknięciem możemy przenieść się na drugi koniec świata, popływać z rybami w oceanie lub zjechać kolejką górską. Okulary dostarczą uczniom niezapomnianych doświadczeń na lekcjach, co wpłynie na jakość zdobywanej wiedzy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wirtualnych lekcji.

/rł/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 293 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved