foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Hymn narodowy to symbol naszej państwowości i symbol naszej niepodległości. Przypomina nam, że oprócz wdzięczności mamy również obowiązki. Mamy obowiązek dbać o niepodległość i suwerenność. Dbać o to, żebyśmy my, ale także i następne pokolenia mogły cieszyć się niepodległą Ojczyzną.

10 listopada 2022 r. społeczność naszej szkoły postanowiła uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Już od rana panował uroczysty i podniosły nastrój, a na korytarzach szkolnych pojawili się uczniowie w odświętnych strojach. O symbolicznej godzinie 11.11 uczniowie, nauczyciele oraz cała społeczność szkolna odśpiewała cztery zwrotki hymnu w ramach ogólnopolskiej akcji MEN „Szkoła do hymnu”.

Na zajęciach nie zabrakło też rozmów i pogadanek o tym, że możemy żyć we własnym i wolnym kraju dzięki bohaterom, którzy poświęcili za to swoje życie.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu akcji.

/bn/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved