foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klasy 7b, w ramach programu „Ekocyrkularni”, na lekcji geografii odwiedzili Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łysych. 

Dzięki uprzejmości Andrzeja Szymczyka poznali sposoby racjonalnego gospodarowania odpadami. Dowiedzieli się również, co zrobić z niepotrzebnymi przedmiotami, żeby dać im „drugie życie” oraz jak wygląda teren PSZOK. Na terenie PSZOK–u znajduje się waga do ważenia odpadów, na której zważono naszą 16 – osobową grupę. Razem ważyliśmy 900 kg.

Dużym zainteresowaniem  cieszyła się również ścieżka edukacyjna, gdzie uczniowie zapoznali  się jak gospodarować odpadami w obiegu zamkniętym, w myśl idei zrównoważonego rozwoju. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć

/jp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved